Меню
+38 (066) 887-74-22
(Час роботи: 08.00 - 17.00)

Нова продукція “Овочеві салати”

ПрАТ «Боровицьке» “Рибка Боровицька”  почало виробництво нового асортименту – овочевих салатів, які є прекрасним доповненням до рибної продукції на Вашому столі. У поточний час на прилавках наших фірмових магазинів “Рибна Крамниця”  – салати з морської капусти, салат “Осінній по-боровицьки”, салат «Морква по-корейськи», салат “Морський з оселедцем”, квашена капуста, капуста в маринаді, бочкові огірки. Планується подальше розширення даного сегменту продукції.
Технологія виробництва салатів і солінь дозволяє зберегти весь комплекс вітамінів, необхідний для підтримки життєвого тонусу. Розсол для маринаду на підприємстві готується на високоякісної воді. Наша продукція “Рибка Боровицька” не містить консервантів,  свіжі салати і соління повністю готові до вживання без додаткової обробки.
Морквяний салат по-корейські зі свіжої моркви за оригінальним рецептом, де враховані вимоги самого вимогливого споживача.
Квашена капуста. Білокачанна капуста – одне з кращих засобів від ожиріння. Цьому сприяє унікальний вітамін В, провітамін А і аспарагінова кислота в оптимальному співвідношенні з мінеральними речовинами і мікроелементами які містяться в капустяному соку.
Огірки солоні. Огірки стимулюють функції шлункових залоз, сприяючи підвищенню апетиту.
Вся продукція представлена також  в наших фірмових магазинах “Рибна Крамниця”

Хотите, перезвоним Вам?