Меню
+38 (066) 887-74-22
(Час роботи: 08.00 - 17.00)

З 8 квітня 2016 року знижено ціни на деякі види лящів холодного та гарячого копчення

З 8 квітня 2016 року  на підприємстві  ПрАТ «Боровицьке», а також по всій мережі фірмових магазинів «Рибна Крамниця» знижено ціни на лящі холодного копчення, лящ пласт без кістки, лящ пласт з кісткою, лящ пласт холодного копчення в вакуумній упаковці, а також на лящ гарячого копчення.

Лящ горячого копченняЛящ холодного копчення 31-40

Лящ це риба сімейства коропових, найбільш відомий представник. Цю рибу не можна сплутати з жодною іншою з цього роду. Його відмінна зовнішня риса це саме плоске тіло і сама горбата спина. Вага риби доходить до 8 кілограмів і більше. Лящ водиться в основному в річках, іноді в заливних озерах. Тривалість життя одного ляща досягає до 20 років. Риба любить тиху, теплу воду, глибокі місця порослі рослинами. Зимують лящі в глибоких місцях. Коли лящ шукає корм, вода в тих місцях стає каламутною. Це допомогаэ рибалкам знайти стаю голодних риб.

Лящ чудове джерело вітамінів і мінералів. Таких як калію, фосфору, заліза, В1, В2, РР, А. Лящ дуже жирна риба. Жир ляща корисний, тому що він очищає судини, а вітамін D, який також присутный в жировому прошарку ляща,  добре зміцнює кісткову систему. Калорійність ляща 105 ккал.

Особливою популярністю користується копчений лящ. Смак копченого і  в’яленого ляща оцінили не тільки наші земляки,  він дуже популярний в таких країнах як Росія, Німеччина та Ізраїль.

Смачного копченого і в’яленого ляща ви можете придбати в наших фірмових магазинах «Рибна Крамниця», за зручною для вас адресою.  З адресами, а також розташуванням їх на карті, ви можете ознайомитись в розділі «Мережа магазинів».

Хотите, перезвоним Вам?