Меню
+38 (067) 439-58-09
(Час роботи: 08.00 - 17.00)

З 27 квітня 2016 року знижено ціни на в’ялену плітку

З 27 квітня 2016 року  на підприємстві  ПрАТ «Боровицьке», а також по всій мережі фірмових магазинів «Рибна Крамниця» знижено ціни на в’ялену плітку.Plitka vyalena

Класична рибка любителів пива – всенародна і улюблена. Ця риба стала майже атрибутом, де на столах піниться хмільне пиво. В’ялять плітку на будь-який смак. Плітка в’ялена може бути слабосолона або середньої солі, м’яка або тверда, суха, але в будь-якому вигляді в’ялена плітка має відмінний смак, який ні з яким не сплутати. Є навіть інформація, що із-за  відмінної якості м’яса її відправляють навіть космонавтам і на підводний флот.

Плітка – відноситься до риб з сімейства коропових. Дуже широке середовище проживання. Зустрічається і в річках і в озерах, по всій поширюється Європі. Також водиться в морях Чорному і Азовському, а в річки входить тільки для відкладання ікри весною, і частково восени на зимівлю. Варто відзначити, що плітка не надто любить солону воду. Там де солоність води перевищує 7 проміле, вона там не живе. Рибалки люблять ловити плітку, так як вона може ловитися круглий рік, і ставати відмінним трофеєм навіть в глухі зимові сезони. Відмінною рисою зовнішності плітки є оранжеве забарвлення очей з червоною плямою зверху.

Довжина плітки зазвичай 25-35 см, вага часто може досягати до 1,8 кг. Після вилову плітки, її потрібно готувати відразу. Найпоширеніше приготування плітки – це в’ялка. Маленьку плітку можна не  потрошити для в’ялення, так як за рахунок внутрішнього жиру, вона стає ще смачніше. При цьому плітка досить низькокалорійна риба. У ста грамах міститься всього 88 кілокалорій. Смачну в’ялену плітку ви можете придбати в наших фірмових магазинах «Рибна Крамниця», за зручною для вас адресою.  З адресами, а також розташуванням їх на карті, ви можете ознайомитись в розділі «Мережа магазинів».

Хотите, перезвоним Вам?