Меню
+38 (068) 493-08-76
(Час роботи: 08.00 - 17.00)

ПРОДУКЦiЯ

Смачна рибка, пивні набори, салати і рибні снеки - то, що дозволить отримати не тільки масу гастрономічного задоволення, а й порцію корисних мікроелементів. «Рибка Боровицька» пропонує тільки якісну, максимально свіжу продукцію. Ми створили такі умови, щоб оптова купівля була дійсно вигідною.

У нас можна вибрати та купити рибу оптом?Сертифікат продукції

«Рибка Боровицька» пропонує дрібний та крупний опт рибної продукції на максимально вигідних умовах. Компанія допоможе укомплектувати замовлення, адже ми будуємо співпрацю на індивідуальному підході до кожного клієнта, а також здійснюємо продаж продукції на вигідних для вас умовах. Демократичні ціни, оперативність доставки та різноманітність пропозицій дозволить з максимальною вигодою закупити корисні і дуже смачні рибні продукти.

Як ми виготовляємо рибну продукцію

Відбірна річкова риба охолоджується холодним повітрям, у льоду або в спеціальній рідині. Після проведення всіх процедур обробки, зберігається у відповідних умовах. Замороження відбувається відразу ж після вилову, що дозволяє зберегти всі корисні речовини і мікроелементи рибки. Виробництво рибної продукції холодного та гарячого копчення відбувається з використанням специфічної обробки відібраної сировини при низьких чи високих температурних показниках. В’ялення проводиться на свіжому повітрі, тому фінальний продукт має оригінальний смак. Морська риба зберігається у відповідних санітарних умовах, більш того, вона перевіряється у спеціальних лабораторіях.

Хотите, перезвоним Вам?