Меню
+38 (068) 493-08-76
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)
Судак чищений х/к в/н в/у

Судак чищений х/к в/н в/у

З питань оптової торгівлі звертайтесь за телефоном (068) 493-08-76

Судак – річкова риба, всім нам добре знайома, яка не припиняє дивувати нас своїми корисними властивостями. Вчені в галузі дієтології та медицини досліджували біохімічний склад м’яса цієї риби. В результаті чого виявили, що судак максимально збагачений мікроелементами та вітамінами. Корисні речовини дуже потрібні нашому організму для повноцінного функціонування. Вони допомагають впоратися з ожирінням, боротися з безліччю захворювань та дозволяють всім органам вчасно омолоджуватись.

Судак відрізняється ніжним та смачним м’ясом, тому його й використовують для приготування різноманітних делікатесів. А рибка холодного копчення – це взагалі ідеальна закуска до пива.

Копчений судак – особлива страва з незрівнянним смаком та чудовим ароматом. Багато хто називає його суто чоловічим делікатесом, адже він стає незамінним атрибутом на рибалці, пікніку або в турпоході. Компанія «Рибка Боровицька» пропонує оцінити вам якість продукції, купити судака чищеного холодного копчення оптом зовсім недорого. При помірному вживанні судака, в тому числі в копченому вигляді, знижується рівень холестерину в крові, а це відмінна профілактика інсультів, інфарктів та інших серцево-судинних захворювань.