Меню
+38 (068) 493-08-76
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)
Сом чищений x/к п/н в/у

Сом чищений x/к п/н в/у

З питань оптової торгівлі звертайтесь за телефоном (068) 493-08-76

Приготувати копченого сома в домашніх умовах не так вже й складно. Але навіщо витрачати свій час, якщо якісну продукцію можна недорого замовити на сайті компанії «Рибка Боровицька»? В асортименті ви знайдете сома чищеного холодного копчення, приготованого згідно з усіма вимогами та нормами. Свіжий ароматний делікатес так і проситься на ваш святковий стіл!

Сом смачний в будь-якому вигляді, але м’ясо копченої риби стає настільки ніжним та соковитим, що просто тане в роті. До того ж, тушка практично не має кісток. Сом містить набір мінералів та вітамінів, незамінні амінокислоти, співвідношення яких просто унікальне. Рибку включають в свій раціон спортсмени та люди, які віддають перевагу білковій дієті. І це не дивно, адже в 100 г м’яса міститься близько 196 калорій.

Готувати сома легко, тому він і цінується в кулінарії. Сом холодного копчення проходить таку обробку, після якої більшість його корисних елементів зберігаються. Цинк, йод, магній та інші мікроелементи благотворно впливають на стан кісткової системи, нігтів та волосся. Регулярне вживання морепродуктів, особливо сома, сприяє зміцненню нервової системи.