Меню
+38 (068) 493-08-76
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)
Путасу в'ялена п/н

Путасу в’ялена п/н

З питань оптової торгівлі звертайтесь за телефоном (068) 493-08-76

М’ясо путасу не відрізняється жирністю, але воно ніжне, ароматне та дуже смачне. Дієтична риба користується величезною популярністю, навіть не дивлячись на те, що вона трохи кістлява. Путасу рекомендують включити в свій раціон дітям, літнім людям та тим, хто страждає від ожиріння. Морський продукт містить фосфор, йод, вітаміни Д і А, сірку, натрій та інші не менш важливі елементи, які так потрібні нашому організму для повноцінного жирового та холестеринового обміну.

В’ялення не лише надає продукції особливий аромат та смак, але й дозволяє відмінно законсервувати їй, збільшуючи термін зберігання. Адже при обробці м’яса відбувається активізація ферментів, природне дозрівання та часткове зневоднення м’якоті.

В’ялена рибка – ідеальна закуска до будь-якого столу, вона здатна вгамувати голод під час риболовлі або туристичного походу. Смачний делікатес буде оцінений усіма без винятку! В’ялена путасу від «Рибки Боровицької» – це можливість поласувати екологічно чистим продуктом, який пройшов відповідну обробку, але зберіг всі свої корисні якості.

Можлива оптова закупівля пивних наборів для кафе та магазинів за демократичними цінами. До кожного клієнта – індивідуальний підхід та максимальна увага!