Меню
+38 (068) 493-08-76
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)
Горбуша чищена х/к п/н

Горбуша чищена х/к п/н

З питань оптової торгівлі звертайтесь за телефоном (068) 493-08-76

Копчена горбуша – один з найсмачніших рибних снеків. Відбірна горбуша, копчена за унікальною технологією, має відмінні смакові якості. Що і робить даний продукт ідеальною закускою на будь-якому святковому застіллі. Її можна використовувати в якості інгредієнтів для салатів та різноманітних холодних закусок. Горбуша холодного копчення підійде для бутербродів, начинки рулетів із лаваша або тарталеток.

Горбуша містить величезну кількість білка, тому їй можна назвати досить поживною, але некалорійною продукцією. Дієтичне м’ясо в копченому вигляді відрізняється невеликою калорійністю. Але вживати його потрібно в помірній кількості, адже ступінь солоності продукту досить велика.

Пивні набори, представлені на нашому сайті, виготовлені з дотриманням всіх норм і правил. Цю високоякісну продукцію можна зберігати протягом місяця, створивши для цього необхідні умови. Адже специфічна технологія копчення з використанням холодного диму являє собою природне консервування м’яса. Практично всі корисні властивості продукції зберігаються під час обробки.