Меню
+38 (068) 493-08-76
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)

Пивні набори та рибні снеки

Пивні закуски користуються небувалою популярністю в барах, кафе, пабах та пивних ресторанах. Насолодитись пивом можна в поєднанні зі смачною закускою у вигляді рибних наборів. Якщо ви шукаєте надійного, стабільного та потужного постачальника такої продукції, то компанія «Рибка Боровицька» – ідеальний варіант. Закладам загального харчування та магазинам ми пропонуємо купити пивні набори та рибні снеки оптом. Вигідна цінова політика пояснюється наявністю власного виробництва та досвідченого персоналу.

Сом холодного копчення пивний набір
від 125 грн./кг. (залежить від обєму)
Плітка в'ялена пивний набір
від 61.6 грн./кг. (залежить від обєму)
Лящ холодного копчення в/у
від 75 грн./кг. (залежить від обєму)
Лящ пірця х/к пивний набір
від 69 грн./кг. (залежить від обєму)
Лящ в'ялений пивний набір
від 77 грн./кг. (залежить від обєму)
Верховод в'ялений пивний набір
від 90 грн./кг. (залежить від обєму)

Бездоганна якість рибних снеків від «Рибки Боровицької»

Широкий асортимент пивних наборів включає в себе різні супутні товари, тому сформувати замовлення будь-якого обсягу нам дуже легко. Ми пропонуємо різні види снеків з морської та річкової риби: в’ялені та холодного копчення. Завдяки використанню спеціального технологічного обладнання, готовий пивний набір здатен зберігати свій смак протягом 6 місяців. Ми поставили перед собою ціль – постачати оптовим покупцям лише свіжу продукцію, і виготовлені рибні снеки сповна відповідають цьому. Продукти проходять обробку з суворим дотриманням правил та вимог, відповідаючи світовим стандартам.

Термін реалізації товару в певній мірі залежить від умов зберігання та тари, в яку його пакують на виробництві. Використання надійної та міцної упаковки дозволяє зберегти делікатесу свої як зовнішні, так і смакові якості. Наша рибна продукція запакована в спеціальний матеріал, який відповідає міцності та високими бар’єрними властивостями, стійкості до механічних пошкоджень та еластичності.