Меню
+38 (096) 350-99-12
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)

Салати
вiд 50 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 1 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 1 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 32 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 27 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 1 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 29 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 34 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 1 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 45.7 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 15 грн./кг. (залежить від об'єму)
вiд 1 грн./кг. (залежить від об'єму)

Салати

Салати – ідеальна страва, яка може доповнити щоденний раціон сучасної людини. Це відмінна закуска до святкового столу в домашніх умовах або в кафе чи ресторані. Купити оптом таку специфічну продукцію можна, звернувшись в компанію «Рибка Боровицька». Ми пропонуємо величезний асортимент салатів, приготованих з натуральних і органічних продуктів.

Готовий салат маринований допоможе урізноманітнити меню для закладів з обмеженими можливостями кухні. Купуйте у нас якісні закуски за розумними цінами!

Якість – понад усе

Популярність маринованих салатів росте з кожним роком, в наш час купити їх можна в будь-якому супермаркеті. Але важливо, щоб продукт був свіжим і якісним, приготованим з дотриманням всіх правил. Та й зберігати таку страву потрібно при певному температурному режимі.

Наша компанія пропонує постачальникам і клієнтам величезний вибір наступних продуктів:

Досвідчені фахівці готують продукцію за особливою рецептурою, в результаті закуски виходять смачними та ароматними. У нас ви можете придбати апетитні та корисні салати, яким знайдеться місце на будь-якому святковому столі.

«Рибка Боровицька»: смачно та вигідно!

Наша продукція, запропонована в каталозі на сайті, вирізняється не тільки дивовижними смаковими якостями, але й апетитним виглядом. Весь товар сертифікований і перед відправкою завжди проходить сувору перевірку.

Готуючи плодоовочеві страви, професіонали використовують оригінальні технології та новітнє обладнання. Тому ми здатні запропонувати покупцям салати оптом різними партіями. Відсутні інгредієнти ми закуповуємо в постачальників, з якими співпрацюємо не один рік.

Підприємство постійно стежить за вимогами і запитами споживачів, в результаті чого поповнює свій асортимент новими цікавими стравами. Ми завжди готові співпрацювати з кафе, ресторанами, готельними комплексами, закусочними та різними закладами громадського харчування. Салати зберігаються у нас в спеціально оснащеному для цього приміщенні з оптимальною температурою. При грамотно створених умовах мариновані та квашені продукти можуть зберігати свої смакові характеристики протягом тривалого періоду часу. «Рибка Боровицька» – це надійний виробник і вірний компаньйон для вас!