Меню
+38 (068) 493-08-76
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)

Салати

Компанія «Рибка Боровицька» пропонує купити мариновані салати та бочкові соління оптом. Обширне меню дозволяє обрати готову закуску на будь-який смак, а доступні ціни на продукти – придбати товар у великій кількості. Ми готові співпрацювати з закладами громадського харчування та магазинами, тому пропонуємо вигідні умови для всіх своїх клієнтів. Надійний вітчизняний постачальник намагається враховувати побажання всіх оптових покупців, адже націлений на довгострокову співпрацю.

Салат «Бабусине літо»
від 50 грн./кг. (залежить від обєму)
Морська капуста з морквою
від 32 грн./кг. (залежить від обєму)
Морква по-корейськи
від 27 грн./кг. (залежить від обєму)
Капуста в маринаді
від 29 грн./кг. (залежить від обєму)
Салат «Осінній по-боровицьки»
від 34 грн./кг. (залежить від обєму)
Морська капуста
від 45.7 грн./кг. (залежить від обєму)
Кабачки по-корейськи
від 15 грн./кг. (залежить від обєму)

Власне виробництво салатів

Салати, представлені в нашому каталозі, виготовлені з високоякісної сировини, які пройшли ретельний відбір. Виробництво ведеться з дотриманням норм, тому готова продукція відповідає необхідним вимогам та стандартам. При обробці плодоовочевих страв ми використовуєм новітнє обладнання та оригінальні рецепти. Готуються мариновані салати та бочкові соління з найсвіжіших, найбільш стиглих продуктів та з дотриманням рецептурної технології. Під час приготування ми використовуємо різні приправи, тому страви виходять дуже смачними та ароматними. Придбання готових страв оптом дозволить урізноманітнити меню вашого закладу та полегшити роботу працівників кухні.

Зберігання та транспортування партій товару здійснюється з використанням спеціального устаткування, тому салати можна реалізовувати протягом тривалого періоду. При покупці соління та маринованих салатів  кожен наш клієнт може бути певен, що страви містять лише натуральні інгредієнти, без додавання шкідливих добавок та консервантів.