Меню
+38 (068) 493-08-76
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)
Чехонь охолоджена

Чехонь охолоджена

З питань оптової торгівлі звертайтесь за телефоном (068) 493-08-76

Завдяки своїй незвичній формі тіла чехоню називають «риба-шабля». Але цінується вона не лише за свій зовнішній вигляд, але й за корисні якості. Ця риба середньої жирності містить в собі велику кількість корисних білкових речовин. Чехоня – джерело різноманітних мікроелементів, вона має в своєму складі хром, молібден, фосфор, кальцій і т. д. Вживання страв з чехоні благотворно впливає на обмін речовин, допомагає поліпшити процеси зростання та зміцнення кісток. Мікроелементи, якими збагачена риба, сприяють виведенню шкідливих кислот з людського організму.

Компанія «Рибка Боровицька» пропонує охолоджену рибу найвищої якості. Вирощена в екологічно чистих умовах, чехоня вразить вас своїм чудовим смаком. Адже вона стане справжнім кулінарним шедевром на вашому святковому столі!

Чехоня – унікальна риба, адже жити вона може як в прісноводних, так і в солоних водоймах. Відповідно, це позначається і на якості м’яса. Риба відома всім своїми відмінними смаковими якостями в копченому, солоному та в’яленому вигляді. Для приготування страви найкраще свіжа охолоджена рибопродукція, придбати яку ви зможете у нас за доступною ціною.

РЕЦЕПТИ ПРИГОТУВАННИЯ рибних страв