Меню
+38 (068) 493-08-76
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)

Охолоджена риба

За якістю охолоджена риба цінується вище, ніж заморожена. Процес охолодження відбувається при оптимальній температурі, близькій до замерзання, але без руйнування внутрішніх тканини та заледеніння. Структура м’яса залишається природною, а замерзла вода в продукції відсутня взагалі. Купити оптом охолоджену рибу найвищої якості пропонує компанія «Рибка Боровицька» по демократичним цінам.

Охолоджена риба власного виробництва

Охолодженням риби займаються досвідчені спеціалісти, адже важливо дотримуватись технології обробки та правил зберігання продукції. Для транспортування товару використовується спеціальна тара, риба пересипається льодом для підтримки температури в діапазоні від -2 до+2°С. Такі умови перевезення дозволяють зберегти вагу тушок, їх високу якість та корисні речовини протягом всього терміну реалізації (до 16 діб). Адже ці показники надважливі для подальшої реалізації продукції. Якщо всі умови транспортування та зберігання будуть дотримані, то охолоджена риба потрапить в кінцевому результаті до споживача у вигляді безпечного та натурального продукту без зайвих консервантів та добавок.

Якщо ви зацікавленні в оптовій закупівлі охолодженої риби, компанія «Рибка Боровицька» готова запропонувати кожному покупцеві неймовірно вигідні умови співпраці та найкращу продукцію! Зробити замовлення дуже легко, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами телефонів. Ми завжди раді новим клієнтам, готові надати необхідну інформацію про свій товар та співпрацювати з оптовими покупцями тривалий термін.