Меню
+38 (068) 493-08-76
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)

Морська риба

Попит споживачів на рибні закуски в нашій країні залишається високим багатого років поспіль. Але знайти дійсно якісного та надійного виробника буває досить складно. Риба морська – це ідеальна продукція для ваших магазинів або закладів харчування. «Рибка Боровицька» пропонує купити морську рибу оптом на вигідних умовах. Ви отримаєте високоякісний товар в охолодженому та замороженому вигляді, гарячого та холодного копчення, який виготовлений без порушення технології. Тушки зберігаються при оптимальній температурі в спеціальній тарі.

Мойва холодного копчення оптом
від грн./кг. (залежить від обєму)
Хребет лосося холодного копчення купити
Вага 1 шт. - 0,2 - 0,5 кг.
Умови зберігання: від 0 до -50С
Термін зберігання - 2 місяці
Фасовка - гофроящик по 10 кг.

Гідний виробник – запорука успішного бізнесу

Торгівля копченою рибою, виловленою з морських глибин, буде актуальною протягом року. Адже влітку копченості – це відмінна закуска до пінного напою, а взимку – джерело цінних для людського організму речовин. Морепродукти, запропоновані нашою компанією, – доступні кожному підприємцю. Лояльні ціні на морську рибу та її бездоганна якість дозволяють завойовувати нових оптових покупців по всій території країни та нарощувати конкурентоспроможність.

Процедура копчення займає багато часу, вимагає використання спеціального обладнання та участі досвідчених професіоналів. Ми створили для обробки рибної продукції всі необхідні умови, тому можемо бути впевнені в максимальній якості та свіжості виготовленої продукції. Механізований процес копчення дозволяє добитися ідеального смаку делікатесу, враховуючи те, що один раз обробляється велика кількість риби. Ми регулярно поповнюємо рецепти, що дозволяє постійно розширювати асортимент рибних закусок. Ретельний контроль на всіх етапах обробки забезпечує відсутність бракованого продукту.