Меню
+38 (096) 350-99-12
(Час роботи: 8.00 - 18.00)
(Обід: 12.00 - 13.00)

Морська риба
Лосось позвоночник горячего копчения
вiд 1 грн./кг. (залежить від об'єму)
Тюлька холодного копчения
вiд 1 грн./кг. (залежить від об'єму)
Сайра холодного копчения
вiд 1 грн./кг. (залежить від об'єму)
Путассу холодного копчения
вiд 1 грн./кг. (залежить від об'єму)
Скумбрия холодного копчения
вiд 1 грн./кг. (залежить від об'єму)

У різні часи продаж морської риби був складовою успішної торгівлі між країнами, у яких був вихід до моря і які його не мали. Пройшли роки і століття, але рибопродукція залишається все таким же затребуваним товаром, реалізацією якого займаються багато магазинів.

Замовити і купити хребет лосося оптом можна, звернувшись в компанію «Рибка Боровицька». Ми пропонуємо вам якісний продукт за вигідною ціною, який обов’язково сподобається вашим покупцям. Свіжість і якість придбаної у нас продукції ми гарантуємо!

Морська риба: ситно та корисно

Багато споживачів полюбляють бичок морський, оскільки він не просто смачний, але й корисний. Поповнивши асортимент свого магазину рибою морського походження, ви відразу ж збільшите коло своїх покупців. Оскільки такий рибопродукт припаде до смаку людям, які віддають перевагу і вегетаріанському, і дієтичному раціону харчування.

Черевця лосося насичені вітамінами, мінеральними речовинами, протеїнами, жирами Омега3, які так потрібні для повноцінного функціонування людського організму. Багато гурманів в усьому світі з задоволенням вживають цей продукт, одним з переваг якого вважається доступна вартість.

Щороку попит на рибопродукцію стрімко зростає, а кількість ресторанів і магазинів, що бажають придбати морську рибу, постійно збільшується. «Рибка Боровицька» пропонує свіжу морську рибопродукцію в різноманітному вигляді:

Весь наш товар зберігається в суворих санітарних умовах, кожен продукт проходить відповідний контроль і лабораторні дослідження.

Продаж морської риби – прибутковий бізнес

Смакові якості та ступінь корисності рибного продукту багато в чому залежить від способу обробки та умов зберігання. Завданням нашої компанії є донести до продавця роздрібної торгівлі товар в найкращому вигляді.

Досвідчений продавець добре знає, що морська риба – це продукція, яка швидко псується, тому реалізація її вимагає виконання певних правил. Наше підприємство співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, які з великою відповідальністю ставляться до вилову, обробки, транспортування та зберігання риби.

Компанія «Рибка Боровицька» відноситься до числа тих виробників, які цінують клієнтів і дорожать своєю репутацією. Купуючи хребет лосося холодного копчення у нас, до рук ваших покупців обов’язково потрапить свіжий продукт найвищої якості!